سرویس ها
_

خدمات طراحی و ساخت درب فلزی

با بیش از 20 سال تجربه در طراحی و ساخت انواع درب، سردرب و مصنوعات فلزی ساختمانی و شهری.

پیمانکاران و مالکان محترم ساختمان ها می توانند در خصوص ارائه انواع خدمات طراح و ساخت در صنعت درب و آهن آلات با ما در تماس باشند. برخی از مهمترین فعالیت های ما در اینجا اشاره شده اند که در هر مورد تعداد بسیاری نمونه کار انجام شده برای ارائه وجود دارند.

درب ساختمانی

درب فلزی ساختمان

مشـاوره ، طـراحی و سـاخت انواع درب سـاختمان: درب فرفورژه ، درب فلزی طرح چوب ، درب تلفیقی ، درب سوله ، درب ویلا ( درب های پارکینگ یک لنگه ، چند لنگه ، ریلی ، زیر سقفی و زیر سطحی ) در طرحها و اندازه های مختلف

گالری درب های فلزی

سردرب

سردرب ساختمان

در صورتی که تمایل داشته باشید جلوه ی بیشتری به ظاهر و نمای ساختمان تان به خصوص ورودی آن بدهید توصیه می کنیم برای درب ساختمان خود از سردرب مناسب استفاده کنید، در ادامه به مزایای یک سردرب خوب اشاره خواهیم کرد که از آنها جهت پوشش درب ساختمان استفاده می شود کما اینکه باعث زیبایی نمای ورودی ساختمان شده و در بعضی از مدل ها کار حفاظ روی دیوار را هم انجام می دهد.

چهارچوب و فریم درب و پنجره فلزی

چهارچوب درب و فریم پنجره

تولید انواع چهارچوب های فلزی در مدل های گوناگونی ( فرانسوی ، ساده ، مکزیکی و برزیلی ) با مشخصات فنی به شرح جدول ذیل می باشد.

ورق کاری و فلاشینگ

ورق کاری و فلاشینگ

سازه امن گستر نوین ( درب گستر ) طراح و مجری ورقكاري روي نما و انواع فلاشينگ پنجره و پشت بام
مجری پوشش ورق هاي طرح سفال براي كنسول ( پيشاني ) ساختمان و سر درب منزل

مصنوعات فلزی و المان های شهری

 مصنوعات فلزی و المان های شهری

انجام کارهای هنری و فلزی، دکوراسیون فلزی، ویترین سازی و مصنوعات دکواتیو فلزی

5389 درب فرفورژه 1

درب فرفورژه دست ساز ، پرکار ، لاکچری و شیک

مشاوره، طراحی و ساخت بهترین درب های فرفورژه ساختمان، درب ویلا ( درب های پارکینگ یک لنگه، چند لنگه، درب ریلی، درب زیر سقفی و زیر سطحی ) در طرحها و اندازه های مختلف

درب ورودی ساختمان؛ یکی از مهم ترین اجزای ساختمان است که مکمل زیبایی نمای ساختمان، بیانگر فرهنگ ساکنین و بازتابی از نوع زندگی شخصی صاحب آن ساختمان می باشد. درب ورودی ساختمان، اولین منظره ای از یک ساختمان است که هنگام وارد شدن به یک خانه  یا ساختمان می بینیم.  افراد خانه چندین بار در روز از درب استفاده می کنند، پس خوب است که ریزه کاری ها و مزایا و معایب آن را بدانیم. درب ورودی با وجودی که شکاف کوچکی در نمای خارجی خانه به نظر می رسد اما تأثیر فوق العاده ای بر نمای ساختمان دارد.

1607 درب فلزی طرح چوب

درب فلزی طرح چوب

درب های طرح چوب “ درب های کاملا فلزی می باشند و از نظر ایمنی، استحکام همچنین دوام جزو بهترین درب ها محسوب می شوند.

مجموعه درب فلزی  درب های طرح چوب را طوری با فلز اجرا می کند که بیننده تا درب را لمس نکند متوجه اینکه درب چوبی نیست و کاملا فلزی بوده نمی شود درب های طرح چوب “درب گستر” به عنوان نماد کهن و اصالت هر پروژه به طرز ماهرانه ای و با دقت و ذوق معماری ایرانی به دست سازندگان مجرب و خلاق ساخته می شوند.

5461 درب فلزی و چوب حفاظ شاخ گوزنی

 درب های تلفیقی = درب فلزی و چوبی

رب های ذیل، تعداد معدودی از طرح هایی هستند که خلاقانه به دست استادکاران درب گستر در انواع مدل ها ساخته شده اند.

درب حیاط، مانند لباس هر شخص عمل می کند یعنی درب ورودی منزل جزء اصلی از ساختمان شماست که در دید همگان می باشد، همچنین این درب یکی از فاکتور های مهم در زیبایی، امنیت و بهره برداری بهتر از انرژی خانه است، بدین جهت انتخاب درب ورودی حیاط جدید و شیک یک راهکار عالی برای به روز رسانی ظاهر ساختمان و سرمایه گذاری عالی برای افزایش ارزش ساختمان می باشد.
ما انواع مدل های درب ورودی نفررو و درب پارکینگ که به نوعی در طراحی آن خلاقیت خاصی به کار رفته را معرفی می کنیم بنابراین درب ها با سایر طرح هایی که قبلا مشاهده کرده اید تا حد زیادی متفاوت است. این درب ها در سبک های مختلفی هستند و برای هر گونه نما و سبکی چند مدل شیک می توانید انتخاب کنید.

5156 درب های ساختمان

کارگاه درب سازی

ساخت درب فلزی
تولید درب و سردرب فلزی

کارگاه تولید درب ساختمان

کارگاه درب سازی درب گستر

اولین اپلیکیشن جستجوی درب مناسب برای هر گونه پروژه ای

اپلیکیشن درب گستر

کاتالوگ دیجیتال درب ساختمان ، دسته بندی تصاویر درب

کاتالوگ دیجیتال سردرب ساختمان